ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Firma ANMARC si dala za cíl vytvářet produkty té nejvyšší kvality za příznivou cenu. Naše zakladatelka, dlouho snila o vytvoření dokonalé kosmetiky, kterou by ráda sama používala, byla efektivní, příjemná a zároveň cenově dostupná pro většinu z nás.

S podporou týmu profesionálních dermatologů se nám podařilo splnit její sen a jsme hrdí, že Vám můžeme představit naše produkty. Při vývoji řady karsaž pro péči o obličej a tělo jsme spojili úspěšné klasické recepty a originální moderní vývoj a technologie.

Naše výrobky splňují všechny požadavky na kvalitu a účinně se starají o pokožku. Jedná se o samotnou kosmetiku, kterou chce každá žena či muž používat: cenově dostupnou, vysoce kvalitní, bezpečnou a efektivní. Vytváříme a nabízíme Vám produkty v které věříme a na které jsme upřímně hrdí.

Kosmetika od firmy ANMARC se vyrábí v České republice a je pro ženy i muže, kteří chtějí vypadat a cítit se skvěle. Při péči o sebe potřebují jen ten nejlepší produkt. Pro výrobu naší kosmetiky jsme se inspirovali v Jižní Koreji, která patří na vrchol kosmetické výroby ve světovém měřítku. Je účinná a velice příjemná. Její používání potěší a udělá radost. Vaše pozitivní odezvy budou potěšením pro nás.

Do našeho produktu jsme vložili hodně snahy a tvrdé práce. Celý náš koncept stojí na tom, že každý je jedinečný a zaslouží si to nejlepší. Tato kombinace dosahuje nejlepších výsledků v aktuální nabídce na trhu. To je důvod, proč stále více žen i mužů nachází v kosmetice ANMARC zalíbení. Ve spolupráci s dermatology z Jižní Koreje jsme dosáhli nejlepšího složení a viditelných výsledků. Z hlediska globálního postupu ve světě a nových trendů Vám představujeme naši řadu pro krásu Karsáž. 

Mimochodem kosmetické výrobky ani jejich složky nejsou testovány na zvířátkách.