Hyaluronové sérum s Aloe vera a mořskými řasami

Hyaluronové sérum s Aloe vera a mořskými řasami od ANMARC

Kyselina hyaluronová je organická látka nepostradatelná pro živé organismy. V kůži zajišťuje intenzivní hydrataci a minimalizuje negativní působení volných radikálů. Její extrémně vysoké a jedinečné schopnosti vázat na sebe vodu využívá medicína i kosmetický průmysl při výrobě přípravků určených pro péči o pokožku obličeje i celého těla na celém světě. Kyselina hyaluronová patří pro své hydratační účinky mezi svaté grály v péči o pleť.

Aloe vera

Nachází uplatnění všude tam, kde v důsledku procesu stárnutí dochází k úbytku podkožní tukové tkáně. Během procesu stárnutí obsah kyseliny hyaluronové v kůži postupně klesá a tím pokožka ztrácí schopnost udržovat vodu, částečně vysychá a dochází ke změnám její  struktury. Výsledkem je ztráta elasticity – pleť přestává být vypnutá a objevují se drobné i hlubší vrásky. Kyselina hyaluronová dokáže tyto projevy zmírnit a pokožku viditelně omladit.  

Používáme ty nejkvalitnější suroviny z celého světa

Hyaluronové sérum od firmy ANMARC má příjemnou gelovou texturu. Díky tomu se lehce roztírá a lépe vstřebává. Intenzivní pleťové sérum v sobě kombinuje dvě molekuly kyseliny Hyaluronové, malé molekuly pronikají hluboko do pokožky, kde oddalují tvorbu vrásek, naopak velké molekuly působí na povrchu pokožky a napomáhají jejímu vyhlazení. Aloe vera také nazývána jako rostlina nesmrtelnosti, obsahuje velké množství minerálů a vitamínů C, E, A, a B12. A mořské řasy dodávají vitalitu a mikroelementy, které podporují boj proti vráskám, dokonale vyživují a zvyšují regenerační procesy pokožky.

Mořské řasy

Přečtěte si naše další příspěvky